vSMS

Virtual Storage Management System

Декілька газосховищ можуть бути об’єднані в єдине віртуальне сховище, щоби оптимізувати процеси, пов’язані зі зберіганням газу в межах однієї зони газового ринку. Із перспективи учасників ринку газу такий підхід надає можливість висилання номінацій на одне віртуальне газосховище замість того, щоб висилати кілька номінацій на кожне фізичне сховище газу. Ціллю оператора підземних сховищ газу є розподіл номінацій між фізичними газосховищами із врахуванням експлуатаційних коштів, а також технологічних обмежень підземної та надземної інфрастаструктури.

vSMS

В зв’язку із різницями в характеристиках обладнання, типі підземних структур газосховища й актуальному рівню наповнення, кошти закачування чи відбору газу можуть значно відрізнятись для різних фізичних сховищ. Із необхідністю врахування стількох факторів знаходження найкращого розподілу номінації є нетривіальним завданням.

vSMS враховує усі вище названі фактори, щоби приготувати план оптимального розкладу номінацій з використанням моделей операційних коштів, а також характеристик технічних лімітів усіх газосховищ. Поєднання функцій модулів vSMS і Storage Operation Expert дозволяє вираховувати достеменні й найбільш актуальні характеристики, які в наступному кроці можуть бути використані при розв’язуванні оптимізаційних завдань модулем vSMS.

Найважливіші функції

Вирахування оптимального з точки зору мінімізації коштів плану розподілу номінацій між багатьма фізичними газосховищами
Підтримка диспетчерів в щоденній експлуатаційній діяльності при необхідності розподілу номінацій між декількома фізичними сховищами
Включає в собі номінації, надіслані на віртуальну точку доступу, а також номінації на кожну окрему фізичну точку доступу кожного підземного сховища газу
Гнучке визначення віртуального й фізичного газосховищ
Обслуговування газосховищ, під’єднаних до багатьох зон газового ринку
Індивідуальні моделі експлуатаційних коштів і технічних лімітів для кожного фізичного сховища
Можлива інтеграція із модулем SOE для вирахування найбільш актуальних і точних характеристик газосховищ
Обмін даними із зовнішніми системами диспетчеризації номінацій.

Екрани програм

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.