TAMI

Technical Asset Management & Information

TAMI

TAMI - це сучасний, функціонально наповнений інструмент для управління технічними засобами та їх моніторингу. Унікальність продукту полягає у використанні оперативних даних для постійного моніторингу засобів та автоматизації процесів обслуговування. TAMI є узгодженим інформаційним середовищем, яке є мостом між системами автоматизації та засобами, що об'єднує обидві області в спільне середовище зі спільним інтерфейсом користувача.

Реалізація TAMI та її модулів дає можливість отримати більш високу рентабельність активів (ROA), сприяє оптимізації та підвищенню ефективності установки. Це дозволяє знизити витрати на експлуатацію, ремонт і технічне обслуговування на 10-25%.

Найважливіші функції

Управління ресурсами та пов'язаними з ними специфікаціями, планами безпеки, локалізаціями і структурами, поточним технічним та експлуатаційним станом
Обробка заявок на виконання робіт з призначеними засобами, завданнями, планами безпеки та необхідними інструментами
Управління поточним і мінімальним рівнем станів сховища, що уможливлює автоматичне замовлення матеріалів та їх призначення до окремих замовлень
Можливість планування інспекційних та ремонтних робіт, а також контроль за їх подальшою реалізацією
Динамічне отримання та відображення даних у вигляді повністю змінюваних звітів
Моніторинг мережевих пристроїв та інших ІТ-компонентів, які використовуються в технологічних процесах

Екрани програм

Інші технічні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.