SMS

Storage Management System

Цільова група

SMS - це комплексний багатомодульний пакет програмного забезпечення, призначений для операторів підземних газосховищ. Він є центром управління підземним газосховищем, що підтримує найважливіші процеси комерційного сегменту діяльності, включаючи управління контрагентами та контрактами, обробку номінацій та газових рахунків клієнтів сховищ і звітність. Усі процеси обробляються автоматично, завдяки використанню механізмів автоматизації робочого процесу, доступного на платформі gasLUX.

SMS

Дотримання правових норм

SMS було розроблено з урахуванням норм лібералізованого газового ринку, що містяться в документі GGPSSO та Директиві 2009/73 / ЄС, прийнятому в рамках так званого III Енергетичного пакету.

Moдулі SMS

Ознайомтесь з передовими рішеннями модулів SMS

Storage Management System<

Storage
Management System

Дізнатись більше
Gas Communication Control

Gas
Communication Control

Дізнатись більше
Billing Reporting System

Billing
Reporting System

Дізнатись більше
We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.