Платформа gasLUX

Комплексна IT-система для компаній, що працюють на газовому ринку

Особливості платформи gasLUX

Інтуїтивне використання

Інтуїтивне використання

Модульна структура, що надає можливість гнучкої конфігурації. Доступ до широких функціональних можливостей через один веб-інтерфейс. Екрани для ефективної візуалізації даних, що налаштовуються користувачем.

Безпека

Безпека

Захищеність та безпека системи гарантовані завдяки надійній і детально продуманій архітектурі, а також застосуванню сучасних рішень з авторизації користувачів.

Повний контроль

Повний контроль

Реєстрація будь-якої діяльності системи та її користувачів в одному журналі подій.

gasLUX
Широкомасштабність

Широкомасштабність

Архітектура інформаційної системи дозволяє легко розширювати діапазон використання програми (нові користувачі, обсяг введених даних).

Гнучкість

Гнучкість

Можливість впроваджувати додаткові рішення у разі виникнення нових вимог.

Надійність

Надійність

Доступність та висока точність результатів завдяки використанню перевірених інноваційних технологій.

Функції платформи gasLUX

Ознайомтеся з особливостями функцій платформи gasLUX

gasLUX

gasLUX надає доступ до всіх функціональних модулів через єдиний графічний інтерфейс, доступний на рівні мережевої інфраструктури компанії.

gasLUX

gasLUX забезпечує уніфікований механізм авторизації та управління доступом користувачів, що включає можливість створення груп користувачів та їх адміністрування за визначеними ролями.

gasLUX

Модуль використовується з метою візуалізації результатів з доступом до всіх поточних і архівованих даних, а також має можливість графічного аналізу ключових показників ефективності (KPI). Відзначається простою конфігурацією для кожного користувача.

gasLUX

Система дозволяє конфігурувати і реалізовувати автоматичні процеси між модулями gasLUX, поєднуючи їхні індивідуальні функціональні можливості.

gasLUX

Усі важливі документи, пов'язані з управлінням газосховищем, такі як системні звіти, дані контракту, рахунки-фактури та інші документи, зберігаються в загальному сховищі, доступному через основний інтерфейс.

gasLUX

Забезпечують швидкий аудит операцій, що виконуються системою та її користувачами.

Екрани програм

SMS

Storage Management System

SMS - це інтегральний, багатомодульний пакет програмного забезпечення, призначений для операторів підземних газосховищ, який підтримує всі бізнес-процеси, пов'язані з управлінням роботою сховища.

Дізнатись більше

TSMS

Technical Storage Management System

TSMS - це модульне, висококонфігуровальне ІТ-рішення, яке підтримує різноманітні процеси з прийняття рішень і втілення цілей, пов'язаних з технічною реалізацією послуг зберігання газу.

Дізнатись більше
We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.