COS

Cavern Operation Simulator

COS

Симулятор COS підтримує процеси, пов'язані з прогнозуванням стану каверн. Головна ціль і перевага програми полягає в тому, щоб дозволити користувачам виконувати багато операційних моделювань протягом дня. Вони можуть бути реалізовані для існуючих номінацій або для перевірки можливостей сховища у разі складання нових замовлень на продукти зберігання газу. COS повністю інтегрує підземну модель газосховища в кавернах з результатами поточних вимірювань, що отримані переважно з систем автоматизації.

COS надає оператору газосховища точну і практичну інформацію про актуальну доступність, стан і моделює майбутню поведінку каверн. COS підтримує технічні процеси, а також надає інформацію для обслуговування бізнес-процесів.

Найважливіші функції

Автоматичне отримання даних з зовнішніх джерел інформації
Управління декількома моделями, сигналами джерел вимірювань, вхідними даними та результатами
Короткий і довгостроковий аналіз поведінки газосховища (наприклад, прогнозування значення тиску і температури для всіх каверн) – часовий горизонт моделювання до 1 року
Перевірка можливості реалізації номінацій
Аналіз "what-if" на рівні проектування і будівництва сховища
Інструменти для аналізу даних: діаграми, таблиці
Імпорт та експорт результатів моделювання з/до зовнішніх файлів для подальшого аналізу

Екрани програм

Інші технічні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.