PDMS

Process Data Management System

PDMS

Основним завданням модулю PDMS є збирання та обробка даних технологічних процесів з систем автоматики, а також контролювання процесу пропорційного розподілу газу поміж обладнанням газосховища. В випадку будь-яких перерв в функціонуванні або ж неполадок на пунктах вимірювання, модуль підтримує можливість впровадження ручного коригування даних. Безпека даних є критично важливою, в зв’язку з тим будь-яка зміна в даних є реєстрована в модулі в формі відповідної ревізії. Це, в свою чергу, забезпечує безперервність та збереження історії як необроблених, так і поправлених даних.

PDMS забезпечує можливість зручного формування та редагування денних і місячних звітів на основі зібраних даних, що значно спрощує щоденну діяльність підприємств. Функіональні особливості модуля дозволяють використовувати його в різноманітних галузях промисловості. Додатково PDMS може бути використаний як засіб для збору і перевірки даних перед висиланням їх до інших систем, в яких правильність і точність даних має вирішальне значення.

Найважливіші функції

Автоматизований збір вимірювальних даних із різноманітних зовнішніх джерел
Настроювані денні та місячні звіти
Відстеження дій користувача, забезпечення безпеки та цілісності даних
Дані, доступні у формі ревізій, що дозволяє забезпечити швидку перевірку необхідної інформації
Індивідуальний алгоритм перевірки даних, адаптований до бізнес-процесів
Щомісячні ревізії даних, що виконуються в автоматичному режимі

Екрани програм

Інші комерційні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.