SMS

Storage Management System

SMS

SMS - це комплексна багатомодульна система, призначена для операторів підземних газосховищ. Вона є центром управління, що підтримує провадження найважливіших процесів з комерційного сегменту діяльності газосховища.

Залежно від кількості та типу газосховищ, різноманітності їх клієнтів, ІТ-інфраструктури, вимог клієнтів та правових норм, ці процеси можуть бути відповідно адаптовані до потреб кінцевого користувача. Це стосується, перш за все, управління контрактами та обслуговування номінацій і газових рахунків користувачів газосховищ. Відповідно до вимог клієнтів, система створює канали зв'язку між учасниками газового ринку та підтримує процес розрахунків (білінгову діяльність).

Процеси обробляються автоматично завдяки використанню механізму автоматизації робочого процесу, який доступний на платформі gasLUX.

Найважливіші функції

Управління сховищами: Конфігурація таких параметрів сховищ, як місткість сховищ, максимальні та мінімальні ліміти витрати газу, час реалізації номінацій, терміни зберігання та інші необхідні глобальні параметри
Управління Контрагентами: SMS дозволяє додавати нових контрагентів, визначати основні дані для контрагентів, такі як адреса та платіжні дані, дані для електронної комунікації та статус активності. Залежно від конфігурації, система може надати можливість диференціювання типів контрагентів, відповідно до використовуваної моделі співпраці.
Управління Контрактами: Модуль дозволяє управляти контрактами, укладеними між операторами газосховищ та власниками/ клієнтами сховища. Угоди можуть стосуватися окремих послуг зберігання або пакетів послуг зберігання. Вони можуть укладатися на довгий або короткий період часу. На підставі укладених угод автоматично встановлюються ліміти для номінацій окремих клієнтів газосховища.
Номінації Користувачів: Модуль з функціональними можливостями, призначеними для власників та клієнтів сховища, що забезпечує повне обслуговування процесів номінації, а також обмін необхідною інформацією між учасниками ринку зберігання газу, відповідно до правил доступу третіх сторін - Third Party Access (TPA).
Диспетчеризація: Модуль містить всі функції, необхідні для обробки та перевірки номінацій користувачів і дозволяє обмінюватися всіма необхідними повідомленнями з відповідними учасниками ринку (постачальниками газу, операторами газотранспортних мереж).
Вторинний Ринок: Модуль дозволяє клієнтам безпосередньо та опосередковано передавати свої засоби газосховищ, а також об’єми газу, що зберігається у сховищах. Модуль дозволяє створювати цінові пропозиції, подавати відповіді на них та фіналізувати угоди між клієнтами. Весь процес контролюється з точки зору законтрактованих / доступних для клієнтів засобів, умов контрактів, які остаточно затверджуються оператором сховища.
Балансування: система дозволяє повністю відстежувати стан газових рахунків, контрольних та балансових рахунків для всіх газосховищ та їх клієнтів. Всі операції, що впливають на газові рахунки, автоматично аналізуються системою, забезпечуючи доступ до інформації, яка постійно оновлюється.
Звітність: Функції звітності дозволяють користувачам SMS визначати, створювати та відтворювати індивідуальні звіти у найбільш популярних форматах (pdf, xls, csv). Система надає можливість вільно розробляти та редагувати шаблони звітів для потреб користувача за допомогою MS Excel на основі всіх ключових даних, що зберігаються в базі даних системи SMS. Система дозволяє автоматично генерувати звіти REMIT і AGSI +.

Екрани програм

Інші комерційні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.