POS

Porous Storage Operation Simulator

POS

POS підтримує процеси, пов'язані з прогнозуванням стану газосховищ у пористих структурах (вичерпані газові або нафтові родовища, водоносні горизонти). Головною метою та перевагою програми є надання користувачам можливості виконувати багато операційних моделювань протягом дня. Вони можуть бути реалізовані для відомих номінацій або для перевірки можливостей газосховищ у разі нових замовлень на продукти зберігання газу. POS повністю інтегрує підземну модель пористого газосховища з результатами поточних вимірювань, що отримані переважно з систем автоматизації.

POS може використовуватися як автономний, швидкодіючий симулятор, що дозволяє отримувати результати відносно роботи підземної частини пористого газосховища. У поєднанні з іншими елементами програмного забезпечення, gasLUX POS становить важливу частину комплексної системи до технічної управління газосховищем.

Найважливіші функції

Автоматичне отримання даних із зовнішніх джерел інформації
Управління декількома моделями, сигналами джерел вимірювань, вхідними даними та результатами
Короткострокове планування робочих процесів в підземній частині газосховища
Довгострокові прогнози та планування для управління потужностями та продуктами газосховища
Визначення технологічних обмежень у кожному робочому режимі
Прогнозування експлуатаційної поведінки підземного газосховища (газоносні горизонти і свердловини) з метою ефективного використання потужностей сховища
Комплексний аналіз газосховища з метою спостереження за роботою та оптимізації його роботи в стосунку до тиску, об’єму та температури

Екрани програм

Інші технічні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.