BRS

Billing Reporting System

BRS

BRS - це гнучка програма, що підтримує процес утворення рахунків-фактур. Основним завданням системи є формування рахунків на основі даних контрактів, даних із систем вимірювань, систем автоматизації, даних, поданих вручну або завантажених з будь-якої зовнішньої системи.

BRS є перевіреним рішенням, що реалізується в різних конфігураціях та ІТ-архітектурах для клієнтів у газовому та енергетичному секторах Європи, Близького Сходу та Латинської Америки. Висока конфігуровальність продуктів, шаблонів рахунків-фактур і складової частини фактур робить цей продукт простим у впровадженні в різних галузях промисловості.

Найважливіші функції

Повністю автоматизований процес створення рахунків-фактур з можливістю ручного запуску цього процесу клієнтом.
Отримання даних високої роздільної здатності із зовнішніх джерел, наприклад, систем DCS, SCADA, EDM
Гнучкі механізми, що базуються на MS Excel для визначення та реалізації розрахункових формул, призначених для конкретного клієнта
Керування необмеженою кількістю вхідних даних для визначених користувачем розрахункових формул, введених вручну (курси валют, індекси тощо)
Інтерфейси для експорту рахунків фактур до зовнішніх систем обліку (необов'язково): розширення SAP, відкритий і удокументований протокол webservice

Екрани програм

Інші комерційні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.