AGFS

Above Ground Facility Simulator

AGFS

Основним завданням модуля AGFS є моделювання поведінки наземної інфраструктури газосховища. Програма підтримує диспетчерів у прогнозуванні майбутнього стану інсталяції в залежності від їх рішення.

Найважливішою перевагою AGFS є можливість швидко оцінювати допустимі конфігурації наземної системи, щоб забезпечити можливість реалізації заданої витрати газу. Це, разом із розрахунком експлуатаційних витрат, є важливим елементом підтримки процесу диспетчеризації.

Найважливіші функції

Індивідуальні моделі для кожного технологічного елементу (фільтр-сепаратори, сепаратори води, осушувачі газу,
Модель, що описує наявні пов’язання між наземним обладнанням
AGFS моделює значення подачі, тиску і температури на входах і виходах обладнання газосховища після надання користувачем інформації про використовувану стежку реалізації номінації і значень витрати газу в ключових пунктах інсталяції
Перевірка можливості реалізації заномінованої подачі газу за допомогою обраних стежок реалізації номінації
AGFS оцінює кошт реалізації номінації з врахуванням обраних стежок реалізації номінації, що дозволяє операторам вибирати найкраще технічне та економічне рішення

Екрани програм

Інші технічні модулі

We use cookies
Ми використовуємо такі технології, як технологія файлів сookie, щоби полегшити Вашу працю на нашому веб-сайті, а також з метою збирання статистичних даних і для маркетингових цілей. Якщо Ви не блокуєте цих файлів, Ви автоматично погоджуєтеся на їх використання та збереження в пам'яті пристрою. Змінюючи налаштування Вашого браузера, Ви можете самостійно управляти файлами cookie. Більше інформації можна знайти у нашій політиці конфіденційності.